Vak školská taška topgal Endy 22005 G My Puupy + prívesok

Vaša cena bez DPH: 64,09 EUR

Vaša cena s DPH: 76,90 EUR

  • Katalógové číslo: ART06763
  • Záruka (mesiacov): 24
  • Skladom: 1
  • EAN: 8592571014828
  • Kód výrobcu: 20119

Psíci sú naše stálice. Tento rok sme na obľúbený strih ENDY nakreslili obrázok francúzskeho buldočka s ružovým príveskom, ktorý nájdete na zipse. Taška ENDY je klasika do 1. - 3. triedy ZŠ, jej hlavnou výhodou je ľahká váha.


Dve hlavné komory dopĺňa na čele tašky hlboké vrecko. Zadná komora je širšia, dajte do nej tie najťažšie slabikáre a učebnice. Predná komora je o niečo užšia, ideálna na prenášanie peračníka PENN 22005, krabičky s desiatou, alebo na ďalšie drobné školské potreby. Malé denníčky a ďalšie drobnosti dajte do sieťového vrecka na zips vo vnútri prednej komory. Nad ňou je ešte menovka, aby sa viac rovnakých batohov v triede neplietlo. Vnútri predného hlbokého vrecka je potom odnímateľná karabína na kľúče.


Chrbát tašky je lisovaný z pevnej, tvarovanej peny. Ramenné popruhy sú ergonomicky tvarované, mäkko polstrované a sú doplnené hrudnou prackou. Dlhé konce ramenných popruhov môžete pripnúť k telu popruhu vďaka všitým magnetom.


Fľaštičku na pitie, ideálne o veľkosti do 0,5 litra - napríklad našu ZOLA, umiestnite na bok tašky do pevného vrecka. Reflexné prvky sú samozrejmosťou - nakdete ich v paspuliach predného vrecka a komory, prednom vrecku, bokoch tašky aj na ramenných popruhoch.


Ďalšie vychytávky:

uško s plastovou rukoväťou na prenášanie tašky v ruke

pútko na zavesenie tašky na háčik pri lavici

záter proti dažďu - látka nepremokne

odolné dno tašky z pevného materiálu TOPDURA s plastovými nôžkami

taška bola testovaná v ITC Zlín, kde prešiel na jednotku

Náš tip:

Taška je superľahká, ale učenie v prvých triedach niečo váži. Nepreťažujte zbytočne chrbát žiaka, dávajte mu do tašky iba to učenie, ktoré v daný deň potrebuje a kontrolujte tašku. Občas je v nej v prvých triedach viac hračiek, ako učenia...

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky