Vak školská taška topgal Endy 21013 B Požiarne auto

Vaša cena bez DPH: 60,75 EUR

Vaša cena s DPH: 72,90 EUR

  • Výrobca: Topgal
  • Katalógové číslo: ART12249
  • Záruka (mesiacov): 24
  • Skladom: 1
  • Hmotnosť: 1 kg
  • EAN: 8592571013999
  • Kód výrobcu: 24036

Hlavná charakteristika:
pevný lisovaný chrbát a nízka hmotnosť 0,9 kg!

množstvo reflexných prvkov

nastaviteľné ramenné popruhy a hrudný pásTašku pre všetkých malých hasičov ocenia určite chlapci v prvých triedach ZŠ. Vďaka tomu, že taška neváži ani kilo, sa bude pozdávať určite aj rodičom! A tá božská nášivka na prednom vrecku - páči?


Chrbtový systém je ultraľahký vďaka anatomicky tvarovaneh lisovanej pene. Aj na chrbte malých hasičov bude batôžtek sedieť ako uliaty. Ramenné popruhy sú totiž polstrované, anatomicky tvarované a hlavne - dajú sa utiahnuť v hornej aj spodnej časti tašky. Výškovo nastaviteľný hrudný pásik zabezpečí, že popruhy sa nebudú šmýkať ani z drobných chrbtov.


Najťažšie školské potreby dávajte vždy čo najbližšie chrbtu do zadnej komory. Tá je širšia ako predná komora a "zhltne" všetko potrebné učivo do prvých tried ZŠ. Predná, užší komora, unesie všetko ostatné a navyše v nej určite využijete praktickú sieťovú kapsu na zips. Menovka nad sieťovým vreckom pomôže tašky rozoznať, aj keď sa v triede stretnú dvaja hasiči s rovnakou taškou.


K taške môžete prikúpiť aj peračník PENN 21013 v rovnakom dizajne. Ten ľahko umiestnite do prednej komory alebo do predného hlbokého vrecká, kde určite oceníte aj odnímateľnú karabinku na kľúče.


Fľaštičku na pitie dajte do vrecka na boku tašky, ktoré je skryté za zipsom. Pohodlne sa do neho zmestí napríklad naše fľaštička ZIVA. Taška je bohato vybavený reflexnými prvkami, čo oceníte hlavne v zimnom období. Presvedčiť sa, ako taška "svieti" vo svetle reflektorov, môžete v detailných fotkách, kde máme batoh nafotený aj v tme.


Ďalšie vychytávky:
záter proti dažďu - látka nepremokne

odolné dno z materiálu TOPDURA zabezpečené nožičkami

pútko na prenášanie tašky v ruke a pútko na lavicu

taška bola testovaná v ITC Zlín a prešla na jednotkuNáš tip:


Taška je síce najľahšia z našej ponuky, ale určite bude so všetkým učením, čo musia deti nosiť denne na chrbte, dosť ťažká, ... Skúste do fľaštičky na pitie dať napríklad len sirup, aby si ho vaše dieťa dopustilo v škole. Odľahčíte tak tašku až 0,5 kg váhy!

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky